Marinisto Povilo Dirgėlos tapybos paroda

2024-ųjų sausio 5 d. „Galerijoje Lyceum” atidaryta klaipėdiečio tapytojo, vieno žymiausių Lietuvoje, Lenkijoje bei Latvijoje marinisto Povilo Dirgėlos (g. 1960) kūrybos paroda!

Parodoje „Aš jūros bangai siautulingai, jėgos ir laisvės pavydėjau…” pristatomi 2022-2023-aisiais metais P. Dirgėlos sukurti jūriniai portretai, kuriuose atsiskleidžia aukščiausio meistriškumo aliejinė tapyba, betarpiškas jūros stichijos išgyvenimas ir jos prigimties išmanymas.

Parodos atidaryme pristatyta autoriaus kūrybą, dalyvavo ilgametis dailininko bendražygis, humanitarinių mokslų daktaras Vytautas Valevičius, filosofas Raimundas Kazlauskas bei žymiausias Lietuvos marinistas, Povilo Dirgėlos tapybos mokytojas Edvardas Malinauskas.

Paroda veiks iki sausio 31 d.

Parodos vieta – „Galerija Lyceum”, Danės g. 9, Klaipėda

Pirkinių krepšelis