Paslaugos

Dailės edukacijos

Kiekvieno jauno žmogaus dvasiniam tobulėjimui būtina meninė aplinka. Mūsų profesionalaus meno galerija yra puiki erdvė ne tik plėsti suvokimą apie meną ir kultūrą, bet ir ugdytis individualų estetinį skonį, kūrybiškumą, praverčiantį bet kurioje gyvenimo srityje.

Atsižvelgę į „Klaipėdos licėjaus” bendruomenės poreikius bei pasitelkę ilgametę bendradarbiavimo su meno atstovais patirtį, organizuojame dailės edukacijas įvairaus amžiaus mokinių  grupėms, pagal jų poreikius supažindiname su skirtingais meniniais stiliais, technikomis bei kūrėjų asmenybėmis.

Paveikslų nuoma

Viena iš mūsų galerijos misijų – padėti Jums prisijaukinti meną!

Suprantame, kokia atsakinga užduotimi gali tapti meno įsigijimas, tad jei nesate tam pasiruošę, siūlome išeitį – paveikslų nuomą jūsų namams, biurui, restoranams, šventėms ar fotosesijoms. Kartu su mūsų kvalifikuotais darbuotojais padėsime suformuoti kūrinių kolekcijas jūsų turimoms erdvėms, atsižvelgdami ir į kitus pageidavimus.

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir aptarsime paveikslų nuomos sąlygas!

Meno konsultacijos

„Galerijoje Lyceum” rasite platų profesionalaus meno pasirinkimą – nuo kolekcinių paveikslų iki simbolinių dovanų. Kad meno kūrinio įsigijimas būtų lengvesnis, galime suteikti profesionalias meno konsultacijas, kurių metu išsiaiškinsite savo poreikius, atrasite mėgstamiausius autorius, ugdysitės individualų estetinį skonį.

Susiduriate su sunkumais rinkdamiesi paveikslą interjerui? Kviečiame pasinaudoti „Galerininko į namus” paslauga! Vizito metu mūsų galerijos menotyrininkas padės įvertinti jūsų aplinką, interjero stilių bei paruoš individualų pasiūlymą.

Suvokdami  meno kūrinio įrėminimo svarbą, kviečiame pasinaudoti  kvalifikuota konsultacija.

Dėl visų šių paslaugų susisiekite su galerija!

Dovanų kuponas

Padovanokite savo artimajam, kolegai, bičiuliui galimybę turėti originalų, vienetinį, vertingą meno kūrinį!

Galerijos dovanų kuponas leis įsigyti patikusį meno kūrinį už nurodytą sumą.

Kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo pradžios ir yra nekeičiamas į pinigus.

Dėl dovanų kupono įsigijimo susisiekite nurodytais galerijos kontaktais.