Meno terapija senjorams: MANO GYVENIMO SODAS

Rugpjūčio 30 d. 12 val. galerijoje „Lyceum”, kartu su VšĮ „Meno psichologijos centru” organizuojamas meno terapijos užsiėmimas senjorams.

Edukacijos metu, kartu su meno terapeute Vida Daukšiene, dalyviai gilinsis į bendrystės temą bei išreikš kūrybiškumą pasitelkdami molį ir kitas meninės raiškos priemones.

Renginys nemokamas! Reikalinga REGISTRACIJA tel. +370 698 88125 arba el. paštu – galerija@klaipedoslicejus.lt

Vietų skaičius ribotas!

Apie edukatorę Vidą Daukšienę:

„Mano pažintis su moliu prasidėjo vaikystėje, kai dailės pagrindų mokiausi Klaipėdos dailės mokykloje. Ten iš molio lipdydavome įvairius reljefus bei skulptūras, kurių nebuvo galimybės išsinešti namo, parodyti tėveliams, o vėliau juos dar tekdavo ir sugriauti.

Tai buvo pirmasis prisilietimas prie molio, kuris paskatino užsimegzti vietos vizijai, kur vaikai galėtų lipdyti, džiaugtis savo darbeliais ir tobulėti.

Man keramika yra gyvenimo būdas, kūryba, atsipalaidavimas. Svajojau, kad lipdyti iš molio susiburtų visi šeimos nariai, o tada kurtų su dideliu noru, džiaugtųsi, dalintųsi mintimis jaukioje, kūrybiškoje bei estetiškoje aplinkoje.

Vaikystėje užgimusią viziją pavyko realizuoti ir dabar su keramikos klasės MPC nariais dalinamės keramikos meno paslaptimis.”Vida Daukšienė.

VšĮ „Meno psichologijos centro” nuotrauka.

Renginį finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.