SAVANOS: Domantas Po & Donny Drumz

Gegužės 25-ąją, 18-20 val. Galerijoje LYCEUM (Danės g. 9, Klaipėda) vyks išskirtinis renginys, nukelsiantis dalyvius į tolimąjį savanų kraštą!

Galerijoje eksponuojamą jaunosios kartos tapytojos, scenografės Verdenės Monikos Valkiūnaitės parodą „Atplaišos“ įgarsins elektroninės muzikos atlikėjo Domanto Povilo Kirsnio ir perkusininko Donato Senkaus duetas.

Renginio metu žiūrovas turės galimybę panirti į organišką tapybos ir muzikos sintezę bei pajusti tolimų kraštų atmosferą, kupiną skaisčios saulės kaitros, emocionalaus kolorito, raštų mirgėjimo, egzotiškų formų ir garsų.

Dailininkės, scenografės V. M. Valkiūnaitės nutapytas dinamiškas, muzikalias, dekoratyvias tapybines kompozicijas papildys Domanto Po grojamos Organic house, Downtempo ir Tribal muzikinės selekcijos bei Donny Drumz pritariamieji perkusijos garsai.

Atlikėjų grojama muzika bei dailininkės kūriniai sukurs meditatyvią atmosferą, kurioje laisvai tekės įkvėpimas, o jusles užvaldys egzotiškų kraštų spalvos, formos ir garsai.

Renginio metu bus galima įsigyti dailininkės V. M. Valkiūnaitės kūrinių!

Kviečiame būti kūrybiškais ir į renginį atvykti dėvint geltonos bei žalios spalvos akcentus!

Dalyvavimas nemokamas!

Pirkinių krepšelis