Tatjanos Simanaitienės tapybos paroda JAUSMŲ KOORDINATĖS

Balandžio 19 dieną, 17.30 val. „Galerijoje Lyceum” pristatyta klaipėdietės tapytojos, akvarelistės, Lietuvos dailininkų sąjungos narės Tatjanos Simanaitienės tapybos paroda „Jausmų koordinatės”.

Tatjana Simanaitienė gimė 1964 m. Turkmėnijoje. 1986 m. baigė Telšių taikomosios dailės technikumą, pramoninio dizaino specialybę. 1992 m. Vilniaus dailės akademijos, Kauno fakultete įgijo architektūrinio dizaino specialybę.

Nuo 1989 metų aktyviai dalyvauja parodinėje veikloje Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2015 metų priklauso Lietuvos Dailininkų sąjungai.

Personalinėje parodoje „Jausmų koordinatės” pristatomi pastarųjų trijų metų dailininkės kūriniai, kuriuose užfiksuotas impresionistinis, jautrus dailininkės žvilgsnis į ją supančią aplinką, momento laikinumą ir trapumą, pasitelkiant smulkų, niuansuotą potėpį, pastelinius spalvų tonus, improvizuotas kompozicijas.

„Paskutinius trejus metus mano kūryboje dominuoja Klaipėdos krašto architektūrinio paveldo tematika. Tai vietos, kuriose patyriau buvimo „čia ir dabar“ arba „Deja vu“ patirtis. Daugelis vaikystėje, stebėdamas debesis, medžių lają arba tiesiog laiko nugludintą pastato sieną, įžvelgia kokius nors vaizdinius, būtybes. Tokios kylančios asociacijos stebint aplinką mane lydi visą gyvenimą bei atsispindi mano kūryboje.“dailininkė Tatjana Simanaitienė.

Paroda tęsis iki gegužės 4 dienos.
„Galerija Lyceum”, Danės g. 9, Klaipėda.

Iki pasimatymo galerijoje!

Pirkinių krepšelis