Tradicinių japonų medžio raižinių paroda – KABUKI TEATRO VEIDAI

Meno gerbėjų Klaipėdoje laukia išskirtinė galimybė. Miestiečiai ir miesto svečiai vasario mėnesį turės unikalią galimybę savo akimis išvysti autentiškas 17-19 a. japonų meno vertybes, atsivežtas iš Niujorko lietuvių pranciškonų vienuolyno ir iš arčiau susipažinti su visą pasaulį stebinančiu japoniškuoju Kabuki teatru bei jo tradicijomis.

Ši unikali paroda sudaryta iš Niujorko lietuvių pranciškonų vienuolyno kultūros centro „Židinys“ paveldėtos meno kolekcijos ir brolio Benedikto Sigito Jurčio kolekcinių meninių vertybių. Susipažinti su autentiškomis 17-19 a. japonų meno vertybėmis ir iš arčiau susipažinti su visą pasaulį stebinančiu japoniškuoju Kabuki teatru bei jo tradicijomis bus galima tik ribotą laiką – iki vasario 29 dienos.

Parodos atidarymas vyks vasario 9 d. 17.30 val. „Galerijoje LYCEUM”, Danės g. 9, Klaipėdoje.

Pirkinių krepšelis