JAU GREITAI

Algis Kriščiūnas: MANO VIDINIS VAIKAS

Paroda tęsis iki spalio 5 d.

Rugsėjo 12 dieną, 17.30 val. Klaipėdos profesionalaus meno galerijoje „LYCEUM“ (Danės g. 9) atidaroma personalinė dailininko, fotografo ir muzikanto Algio Kriščiūno kūrybos paroda „Mano vidinis vaikas“.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Artėjantys renginiai

Lauksime Jūsų!

Balandžio 19 d., 17.30 val.

Tatjanos Simanaitienės tapybos paroda

Šių metų balandžio 19 d., 17.30 val. galerijoje bus pristatyta personalinė tapytojos Tatjanos Simanaitienės kūrybos paroda. Kviečiame dalyvauti!

Rugpjūčio 30 d. 12 val.

Meno terapijos užsiėmimas

Rugpjūčio 30 d. 12 val. galerijoje „Lyceum”, kartu su VšĮ „Meno psichologijos centru” organizuojamas meno terapijos užsiėmimas senjorams.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Rugsėjo 25 d. 17 val.

Meno pažinimo paskaita

Rugsėjo 25 d., 17 val. galerijoje „Lyceum” (Danės g. 9, Klaipėda) vyks meno pažinimo paskaita su lektore, Meno bibliotekos vadove Birute Skaisgiriene!

Paskaitoje susipažinsite su mažai tyrinėta Klaipėdos monumentaliosios dailės rūšimi – vitražu.

Kviečiame dalyvauti!

Įvykę renginiai

Dėkojame, jog buvote kartu!

Rugpjūčio 16-rugsėjo 7 d.

Raimonda Petraitė: INDIVI(DUALUMAS)

Rugpjūčio 16- rugsėjo 7 d. „Galerijoje Lyceum” veikė jaunosios kartos tapytojos Raimondos Petraitės (g. 1992) tapybos paroda „INDIVI(DUALUMAS)”!

Rugpjūčio 24 d. 14 val.

Meno filosofijos paskaita

Artėjant naujiems mokslo metams, galerija „Lyceum“ pradeda meno istorijos, teorijos ir filosofijos paskaitų ciklą, kuriame žymūs Klaipėdos miesto kultūros atstovai padės klausytojams gilintis į meno pasaulio peripetijas, plėsti kultūrinį akiratį ir ugdyti autentišką meninį skonį.

Liepos 11 - rugpjūčio 8 d.

Jungtinė tapybos ir skulptūros paroda

Liepos 11 d. 17.30 val. „Galerijoje Lyceum” atidaryta jungtinė tapybos ir skulptūros paroda „ŠVIESA RODYTI KELIĄ”, dedikuota Klaipėdos Švyturių metams.

Liepos 27 d. 16-18 val.

Akvarelės liejimo prezentacija su Sergiy LYSYY

Liepos 27 d. „Galerijoje Lyceum” vyko akvarelės liejimo prezentacija su žymiu akvarelistu Sergiy Lysyy (g. 1971).

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

Birželio 13 d. - liepos 5 d.

Vido Pinkevičiaus (1949-2012) paroda

Birželio 13 d. – liepos 5 d. „Galerijoje Lyceum” veikė vieno žymiausių ir produktyviausių Klaipėdos dailininkų, Vido Pinkevičiaus, tapybos paroda „Amžinas kūrybos alkis”.

Dėkojame dalyvavusiems!

Gegužes 10 d. - birželio 1 d.

Verdenės Monikos Valkiūnaitės tapybos paroda

Gegužės 10 d. – birželio 1 d.  galerijoje eksponuota jaunosios kartos menininkės, scenografės Verdenės Monikos Valkiūnaitės tapybos paroda „Atplaišos”.  Dėkojame apsilankiusiems!

Gegužės 30 d. 16-18 val.

Knygrišystės edukacija

Minėdama 120-ąsias lietuviškos spaudos atgavimo metines, galerija, kartu su dizainere, kaligrafe Lidija Kukliene surengė knygrišystės edukaciją. Dėkojame dalyviams!

Gegužės 25 d. 18.00-20.00 val.

Meno ir muzikos sintezė

Gegužės 25 d. 18-20 val. galerijoje vyko išskirtinis renginys, nukėlęs dalyvius į tolimąjį savanų kraštą ir pakvietęs pasinerti į meno ir muzikos sintezę!
Dėkojame dalyviams!
Balandžio 19- gegužės 4 d.

Tatjanos Simanaitienės "Jausmų koordinatės"

Balandžio 19 dieną „Galerijoje Lyceum” pristatyta klaipėdietės dailininkės, akvarelistės tapybos paroda „Jausmų koordiantės”.

Kovo 8-29 d.

Danieliaus Rusio metafizikos

2024-ųjų metų kovo 8 d. galerijoje atidaryta molbertinės ir sieninės tapybos atstovo Danieliaus Rusio tapybos paroda „Danieliaus Rusio metafizikos”.

Kovo 22 d. 16.30-18 val.

Tapybos ant šilko edukacija šeimoms

2024-ųjų metų kovo 22 d. 16.30-18 val. galerijoje vyks tapybos ant šilko edukacija šeimoms su dailininke Egle Lipinskaite. Kviečiame dalyvauti!

Tortor ut dignissim

Aliquam egestas facilisi nunc nibh amet cras eget sed mus nibh iaculis scelerisque morbi imperdiet.

Mugė vyks 12 02 d. 12-19 val.

Kalėdinė meno mugė

Gruodžio 2 d. (šeštadienį), Klaipėdos miesto Kalėdų eglės įžiebimo dieną prisijungsime prie šventinės nuotaikos kūrimo ir pakviesime klaipėdiečius į kalėdinę meno mugę!

Parodos atidarymas - 12 08 d. 17:30 val.

Porceliano paroda

Gruodžio 8 d. 17:30 val. kviečiame dalyvauti kolekcinio porceliano parodos atidaryme! Jūsų lauks išskirtinė ekspozicija bei ekskursija po parodą su kolekcininku Adolfu Gritėnu!

Liepos 27 d. 16-18 val.

Akvarelės liejimo prezentacija su Sergiy LYSYY

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems!

Birželio 13 d. - liepos 5 d.

Vido Pinkevičiaus (1949-2012) paroda

Dėkojame dalyvavusiems!

Gegužes 10 d. - birželio 1 d.

Verdenės Monikos Valkiūnaitės tapybos paroda

Gegužės 30 d. 16-18 val.

Knygrišystės edukacija

Gegužės 25 d. 18.00-20.00 val.

Meno ir muzikos sintezė

Dėkojame dalyviams!
Balandžio 19- gegužės 4 d.

Tatjanos Simanaitienės "Jausmų koordinatės"

Kovo 8-29 d.

Danieliaus Rusio metafizikos

Kovo 22 d. 16.30-18 val.

Tapybos ant šilko edukacija šeimoms

Tortor ut dignissim

Mugė vyks 12 02 d. 12-19 val.

Kalėdinė meno mugė

Parodos atidarymas - 12 08 d. 17:30 val.

Porceliano paroda